Prodejna krůtího masa Bělá pod Bezdězem

Adresa a otevírací doba podnikové prodejny PROMINENT CZ Bělá pod Bezdězem

PROMINENT CZ s.r.o.
Tyršova 74
Bělá pod Bezdězem 294 21

prodejna_bpb@masoprominent.cz
Telefon : 326 701 229

pondělí  7 - 16:30 
úterý 7 - 16:30
středa  7 - 16:30
čtvrtek 7 - 16:30
pátek  7 - 16:30
sobota 7 - 11
neděle  zavřeno

Podniková prodejna Bělá pod Bezdězem v Google Mapách.

Přejete si celou krůtu nebo krocana?

Celé krůty a krocany si můžete rezervovat telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře a osobně vyzvednout na prodejně.

Čerstvá chlazená krůta z kontrolovaného kvalitního chovu, která je již osolená a kořeněná, připravená k pečení nebo grilování. Obsahuje několik chuťově odlišných druhů masa, které je libové a křehké. Krůta váží přibližně 8 kg.

Čerstvá chlazená krůta z kontrolovaného kvalitního chovu. Je vhodná na pečení v troubě nebo na rožni, s nádivkou nebo bez nádivky. Obsahuje několik chuťově odlišných druhů masa, které je libové a křehké. Váží kolem 8 kg.

Čerstvá chlazená půlka krůty z kontrolovaného kvalitního chovu. Je vhodná na pečení v troubě nebo na rožni. Obsahuje devět chuťově odlišných druhů masa, které je libové a křehké. Její váha je obvykle kolem 4 kg.

Čerstvý chlazený krocan bez drobů z kontrolovaného kvalitního chovu. Je vhodný na pečení v troubě nebo na rožni. Obsahuje několik chuťově odlišných druhů masa, které je libové a křehké, oproti krůtě je chutnější. Krocan váží až 15 kg.

Půlka čerstvého chlazeného krocana z kontrolovaného kvalitního chovu. Je vhodný na pečení v troubě nebo na rožni. Obsahuje několik chuťově odlišných druhů masa, které je libové a křehké, oproti krůtě je chutnější. Půlený krocan váží až 7,5 kg.

Čerstvý chlazený krocan, osolený a kořeněný, připravený k pečení nebo grilování. Obsahuje několik chuťově odlišných druhů masa, které je libové a křehké. Krocan váží až 15kg.

Po odeslání formuláře vás bude kontaktovat vedoucí prodejny s potvrzením Vaší objednávky.