Akce od 6.5. do 19.5.2019

Více informací

Vaše názory

Zbyňka Šolcová

Mám velkou rodinu. Manžel, 4 děti a občas na návštěvě příbuzní, nebo kamarádi….Když se taková početná společnost sejde ke obědu, nebo večeři je často těžké uspokojit jejich individuální chutě. Manžel má rád tmavé maso, děti zase dávají přednost masu světlému a já nejraději nějakou specialitku.

Dříve jsem připravovala několik chodů aby byli všichni spokojení. Dnes dávám přednost krůtě a vím, že si každý najde to své. Všichni si krůtí maso oblíbili a krůta se stala součástí našeho jídelníčku ještě častěji, než jen o svátečních příležitostech. A já jsem ráda, protože jsem se dočetla, že krůta je pro moji rodinu také tím nejzdravějším masem, které jim mohu nabídnout.

Zbyňka Šolcová - harfenistka

Zbyňka vystudovala Pražskou konzervatoř. Po dlouhých létech zkušeností a praxe působí jako sólistka a členka několika komorních souborů, z nichž v posledních několika letech je nejvýznamnější spolupráce s mezzosopranistkou Danielou Demuthovou, flétnistou Janem Machatem a Žofií Vokálkovou, rovněž flétnistkou. V nedávné době také zahájila spolupráci s vynikající houslistkou Pavlou Franců.

Více informací na: http://www.zbynkasolcova.cz