Volná místa v PROMINENT CZ

Pojďte pracovat k nám. Jsme moderní a dynamicky se rozvíjející potravinářská firma, založená v roce 2007 zemědělskou společností ZOD Brniště a.s.

  • Ročně vyprodukujeme 2,75 milionu kilogramů drůbežího masa.
  • Roční obrat činí přibližně 220 milionů Kč.
  • Zaměstnáváme přes 100 pracovníků, například technology zpracování masa, řezníky a uzenáře, prodavače a další profese.
  • Provozujeme síť vlastních maloobchodních prodejen a pojizdné prodejny. Jejich počet stále rozšiřujeme.

Nabídku volných pracovních míst nejdete i na našem Facebooku.

Vedoucí/ho prodejny masa a uzenin v Liberec

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme vedoucí/ho  do prodejny maso – uzeniny   v Liberci.

Nabízíme práci v menším kolektivu na plný úvazek s ranní a odpolední směnou (ranní začíná v 6 hodiny a odpolední končí max. do 18,30 hodin), soboty a neděle jsou volné. Náplní pracovní pozice vedoucí/ho jsou administrativní práce s vedením agendy prodejny v papírové i počítačové evidenci, objednávání zboží a přebírání zboží od dodavatelů. Každodenní kontakt se zákazníky při vlastním prodeji zboží, doplňování zboží do pultů. Nástup je možný dohodou, hrubá pracovní mzda je 25.000,- Kč plus prémie za navýšení tržeb. Mezi benefity patří i stravenkový paušál ve výši 1.600,-Kč při odpracování všech směn v měsíci a příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Požadujeme: zkušenosti s vedením prodejny, alespoň dva roky a zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz pro práci s potravinami).

Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní a spolehliví. Vyučení v oboru je výhodou, vyučené mimo obor rádi zaučíme.

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen  tel. 773 779 281 nebo personální oddělení                       tel. 736 752 473 nebo emailem na mojziskova@zodbrniste.cz

Brigáda prodavač/ka Liberec

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku  do prodejny maso – uzeniny   v Liberci.

Nabízíme práci v menším kolektivu na DPP (dohoda o provedení práce). Zájemce musí být plnoletý vzhledem k manipulaci s hotovostí. Nabízíme odměnu 110Kč na hodinu, nástup možný ihned-

K práci s potravinami je potřeba zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz).

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen  tel. 773 779 281 nebo personální oddělení tel. 736 752 473.

Prodavač/ka Bělá pod Bezdězem

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku  do prodejny maso – uzeniny v Bělé pod Bezdězem.

Nabízíme práci v menším kolektivu na plný úvazek, s ranní a odpolední směnou, ( max. do 17,30 hod. a v sobotu do 11 hod.) a neděle volná. Hrubá měsíční mzda 20.000 Kč a plus prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenkový paušál v hodnotě 1600 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění, akce pořádané společností pro firemní zaměstnance.

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen  tel. 774 632 112 nebo personální oddělení tel. 736 752 473.

Brigáda prodavač/ka Bělá pod Bezdězem

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku  do prodejny maso – uzeniny   v Bělé pod Bezdězem.

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen  tel. 774 632 112 nebo personální oddělení tel. 736 752 473.

Prodavač/ka Nymburk

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme PRODAVAČE/KU masa a uzenin do prodejny v Nymburce na Boleslavské třídě.

Nabízíme práci v malém kolektivu na plný úvazek 40 hodin v týdnu, s ranní a odpolední směnou (max. do 17,30 hod.). Hrubá měsíční mzda 20.000 Kč a plus prémie za navýšení tržeb. Benefity – stravenkový paušál 1600 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Náplní práce je každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží, přebírání zboží, doplňování zboží do pultů. Otevírací doba prodejny od 8 do 17 hod. ve všední den a v sobotu od 8 do 11 hod. Neděle zavřeno.

K práci s potravinami je potřeba zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz) a plnoletost z důvodu manipulace s finanční hotovostí.

Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícný a spolehlivý člověk. Vyučení v oboru je výhodou, vyučené mimo obor rádi zaučíme.

Telefonní kontakt na manažerku oblastních prodejen  tel. 774 632 112 nebo personální oddělení tel. 736 752 473 a email mojziskova@zodbrniste.cz

Prodavač/ka v Praze - Uhříněvsi

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku  do prodejny maso – uzeniny v Praze Uhříněvsi.

Nabízíme práci v menším kolektivu na plný úvazek 40 hodin v týdnu, s ranní a odpolední směnou, (v době od 6 hod. a max. do 18 hod. a v sobotu od 8 do 11 hod.
1x za dva týdny). Hrubá měsíční mzda 20.000 Kč a plus prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenkový paušál v hodnotě 1600 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění, akce pořádané společností pro firemní zaměstnance.

Po zapracování možnost profesního růstu do vedoucích pozic s vyšší mzdou.

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen  tel. 733 538 004 nebo personální oddělení tel. 736 752 473.

Řezník-Uzenář pro provoz v Brništi

Máte rád/a maso a rád/a maso připravujete? Jste zručný a zodpovědný?
Pojďte pracovat k nám.

Co vás čeká:

  • budete porcovat celé kusy drůbežího masa (krůty, kuřata)
  • budete upravovat jednotlivé díly pro spotřebitelské balení

Požadované znalosti a dovednosti:

  • zručnost
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • časová flexibilita
  • respektování firemních pravidel

Výhodou bude:

  • vyučení v oboru řezník - uzenář nebo kuchař

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v malém kolektivu
  • jednosměnný provoz (noční)
  • pracovní poměr na plný úvazek (9 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • stravenkový paušál v hodnotě 1600 Kč při odpracování všech naplánovaných směn
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po uplynutí devíti měsíců od nástupu ve výši 1.000,- Kč
  • nástup je možný dle dohody

Mzda (měsíční hrubá) 27.000,- Kč až 30.000,-Kč

Kontakt:

Personální oddělení – email mojziskova@zodbrniste.cz nebo telefon 736 752 473