Volná místa v PROMINENT CZ

Pojďte pracovat k nám. Jsme moderní a dynamicky se rozvíjející potravinářská firma, založená v roce 2007 zemědělskou společností ZOD Brniště a.s.

  • Ročně vyprodukujeme 2,75 milionu kilogramů drůbežího masa.
  • Roční obrat činí přibližně 220 milionů Kč.
  • Zaměstnáváme přes 100 pracovníků, například technology zpracování masa, řezníky a uzenáře, prodavače a další profese.
  • Provozujeme síť vlastních maloobchodních prodejen a pojizdné prodejny. Jejich počet stále rozšiřujeme.

Nabídku volných pracovních míst nejdete i na našem Facebooku.

Obsluha balící linky masa a masných výrobků

Společnost PROMINENT  CZ  s.r.o.  přijme pro pracoviště v Brništi na doplnění kolektivu zaměstnance na   obsluhu balicí linky.

Nabízíme vám práci na plný úvazek v dvousměnném provozu (ranní 4,30 -14 h. a noční 18 - 2.30 h.) v malém příjemném kolektivu, vhodnou pro samostatné a zodpovědné zaměstnance. Nevyučené v oboru rádi zaučíme.

Práce spočívá v obsluze balících strojů, ruční úpravy masa, manipulace s masem a masnými výrobky, manipulace, odebírání a třídění hotových výrobků.

Podmínkou je vystavení zdravotního průkazu - práce s potravinami. Z důvodu nočních směn je třeba vlastní doprava.

Nástup je možný dle dohody, mzdové ohodnocení činí  28.000.- Kč po zapracování i 30.000 Kč hrubého měsíčně, bonusem ke mzdě jsou stravenkový paušál v měsíční hodnotě 2.000,- Kč a příspěvek na penzijní a životní pojištění.                                      

Zájemci hlaste se na personální odd.  telefonní číslo 736 752 473. Písemné nabídky zasílejte  spolu s profesním životopisem na e-mail  mojziskova@zodbrniste.cz

Uzenář / uzenářka pro masnou výrobu

Společnost PROMINENT CZ  s.r.o, největšího zpracovatele krůt v ČR hledáme kolegu na pozici uzenáře/ky pro masnou výrobu v Brništi.

Máte rád/a maso a rád/a maso připravujete? Jste zručný a zodpovědný?
Pojďte pracovat k nám. Co vás čeká? Budete vyrábět a udit masné výrobky.

Požadované znalosti a dovednosti: zručnost, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita, respektování firemních pravidel.

Cílem je kvalitní výroba tepelně opracovaných masných výrobků a polotovarů dle norem.

Výhodou bude: vyučení v oboru řezník – uzenář nebo kuchař.

Co vám můžeme nabídnout: práci v malém kolektivu, dvousměnný provoz (ranní 4-12,30 hod., odpolední 13-21,30 hod.), pracovní poměr na plný úvazek (9 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou, stravenkový paušál ve výši 1.700 Kč při odpracování všech naplánovaných směn, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po uplynutí devíti měsíců od nástupu
ve výši 500,- Kč, nástup je možný dle dohody, měsíční hrubá mzda 26.000,- Kč, po zapracování i 30.000 Kč.

Telefonní kontakt na  personální oddělení tel. 736 752 473 nebo emailem mojziskova@zodbrniste.cz.

Prodavač/ka v Praze - Uhříněvsi

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku  do prodejny maso – uzeniny v Praze Uhříněvsi.

Nabízíme práci v menším kolektivu na plný úvazek 40 hodin v týdnu, s ranní a odpolední směnou, (v době od 6 hod. a max. do 19 hod. a v sobotu od 8 do 13 hod.
1x za dva týdny). Prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenkový paušál v hodnotě 1700 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění, akce pořádané společností pro firemní zaměstnance. 

K práci s potravinami je potřeba zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz). 

Po zapracování možnost profesního růstu do vedoucích pozic s vyšší mzdou.

Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní a spolehliví. Vyučení v oboru je výhodou, vyučené mimo obor rádi zaučíme. 

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen  tel. 733 538 004 nebo personální oddělení tel. 736 752 473.