Volná místa v PROMINENT CZ

Pojďte pracovat k nám. Jsme moderní a dynamicky se rozvíjející potravinářská firma, založená v roce 2007 zemědělskou společností ZOD Brniště a.s.

  • Ročně vyprodukujeme 2,75 milionu kilogramů drůbežího masa.
  • Roční obrat činí přibližně 220 milionů Kč.
  • Zaměstnáváme přes 100 pracovníků, například technology zpracování masa, řezníky a uzenáře, prodavače a další profese.
  • Provozujeme síť vlastních maloobchodních prodejen a pojizdné prodejny. Jejich počet stále rozšiřujeme.

Nabídku volných pracovních míst nejdete i na našem Facebooku.

Oblastní vedoucí

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme oblastní vedoucí prodejen pro Střední a Severní Čechy

Účelem pracovního postu je trvalý rozvoj a ziskový chod firemních prodejen společnosti, spokojenost zákazníků. Náplní práce je řízení pracovních týmů, dodržování konceptu firemních prodejen. Dále sestavování investičních plánů svěřených prodejen, dohled
nad zásobováním a technickým vybavením prodejen. Do náplně práce patří kontrola propagace výrobků, kontrolní činnosti v oblasti bezpečnosti potravin
a inventur.

Požadujeme:

  • zkušenosti s vedením týmů (malé pracovní týmy 5ti firemních prodejen),
  • komunikační schopnost na vysoké úrovni,
  • obchodní myšlení a orientace na zákazníka,
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • zdravotní způsobilost ohledně manipulace s potravinami (zdravotní průkaz),
  • časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek s nástupem dle dohody.
  • Pracovní smlouvu uzavíráme na dobu určitou 9 měsíců s tří měsíční zkušební dobou, po ukončení doby určité je možné sjednání pracovního poměru
  • na dobu neurčitou.
  • Smluvní mzda, po zapracování navýšení mzdy a čtvrtletní prémie dle hospodářských výsledků svěřených prodejen.
  • K výkonu pracovních povinností poskytujeme služební automobil, notebook
  • a telefon.
  • Benefitem jsou sto korunové stravenky ve výši 1550 Kč při odpracování všech pracovních dnů v měsíci a příspěvek na penzijní a životní pojištění (po 9 měsících).

Kontaktujte personální oddělení Helena Mojžíškovou na telefonním čísle 736 752 473 nebo na emailu mojziskova@zodbrniste.cz.

Prodavač/ka prodejna Liberec Moskevská

Nabízíme práci v malém kolektivu na plný úvazek s ranní a odpolední směnou
(max. do 18,30 hod.) sobota a neděle volná. Hrubá měsíční mzda 18.500 Kč a prémie
za navýšení tržeb. Benefity - stravenky ve výši 1.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění.
Nástup ihned.

Každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží. Náplní práce je přebírání zboží od dodavatelů, doplňování zboží do pultů.

Požadujeme zdravotní průkaz a plnoletost uchazeče ohledně manipulace s finanční hotovostí.

Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní, spolehliví, máte příjemné vystupování a zkušenosti. Vyučení v oboru výhodou.

Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu na email mojziskova@zodbrniste.cz , zavolejte na tel. 736 752 473 nebo manažerce oblastních prodejen tel. 733 373 069

Prodavač/ka prodejna Bělá pod Bezdězem

(max. do 18,30 hod.) sobota dopoledne. Hrubá měsíční mzda 18.500 Kč a prémie

Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu na email mojziskova@zodbrniste.cz , zavolejte na tel. 736 752 473 nebo manažerce oblastních prodejen tel. 733 124 805

Prodavač/ka prodejna Nymburk

Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu na email mojziskova@zodbrniste.cz , zavolejte na tel. 736 752 473 nebo manažerce oblastních prodejen tel. 733 373 069.

Prodavač/ka v Praze - Uhříněvsi

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku  do prodejny maso – uzeniny v Praze Uhříněvsi.

Nabízíme práci v menším kolektivu na plný úvazek 40 hodin v týdnu, s ranní a odpolední směnou, (v době od 6 hod. a max. do 18 hod. a v sobotu od 8 do 11 hod.
1x za dva týdny). Hrubá měsíční mzda 18.500 Kč a plus prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenky v hodnotě 1550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění, akce pořádané společností pro firemní zaměstnance.

K práci s potravinami je potřeba zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz).

Po zapracování možnost profesního růstu do vedoucích pozic s vyšší mzdou.

Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní a spolehliví. Vyučení v oboru je výhodou, vyučené mimo obor rádi zaučíme.

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen  tel. 733 538 004 nebo personální oddělení tel. 736 752 473.

Řezník-Uzenář pro provoz v Brništi

Máte rád/a maso a rád/a maso připravujete? Jste zručný a zodpovědný?
Pojďte pracovat k nám.

Co vás čeká:

  • budete porcovat celé kusy drůbežího masa (krůty, kuřata)
  • budete upravovat jednotlivé díly pro spotřebitelské balení

Požadované znalosti a dovednosti:

  • zručnost
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • časová flexibilita
  • respektování firemních pravidel

Výhodou bude:

  • vyučení v oboru řezník - uzenář nebo kuchař

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v malém kolektivu
  • jednosměnný provoz (noční)
  • pracovní poměr na plný úvazek (9 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • stokorunové stravenky v hodnotě 1.550 Kč při odpracování všech naplánovaných směn
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po uplynutí devíti měsíců od nástupu ve výši 1.000,- Kč
  • nástup je možný dle dohody

Mzda (měsíční hrubá) 27.000,- Kč až 30.000,-Kč

Kontakt:

Personální oddělení – email mojziskova@zodbrniste.cz nebo telefon 736 752 473