Dodáváme síly zdravotníkům

Během pandemie Covid 19 jsme podpořili zdravotníky:

z Fakultní nemocnice na Bulovce (18.2.2021). Věnovali jsme jim tašky s našimi prémiovými výrobky - 50kg krůtích prsou, krůtí klobásy a krůtí párečky.

z Nemocnice v Liberci (8.3.2021). Věnovali jsme jim tašky s našimi prémiovými výrobky - 50kg krůtích prsou, krůtí klobásy a krůtí párečky.

z Nemocnice v České Lípě (10.3.2021). Věnovali jsme tašky s výrobky a nemocniční jídelna zaměstnancům připravila vypečené řízečky na cestu z oběda.

Smyslem akce bylo vyjádřit podporu a vděk za to, co pro nás zdravotníci dělají a dodat jim alespoň trochu sil v této nelehké době. 

Vykouzlíme úsměv, tam kde je ho potřeba :)

Díky zakoupení vybraného výrobku Prominent, SPOLEČNĚ pomáháme rodinám s dětmi v tíživé životní situaci, kterou nejsou schopny zvládnout vlastními silami. 

Jak to funguje ?

  • Každý měsíc vybereme jeden výrobek, který bude označen logem tohoto projektu (v pravo). 
  • Z každého zakoupeného kila vybraného výrobku poputují 2 kč na pomoc rodinám v tísni.

Kdo je partnerem tohoto charitativního projektu?

Partnerem je Farní Charita Česká Lípa, která poskytuje celou řadu sociálních služeb věnujících se tématice rodin v nepříznivé životní situaci. Nasbírané peníze budou využity právě na podporu těchto služeb. 

Více informací o poskytovaných službách můžete najít na stránkách Farní Charity Česká Lípa . Zde je také odkaz na zpravodaj.

Jak se zapojit ?

Pokud se chcete zapojit i VY, stačí zajít na jakoukoliv naší prodejnu a zakoupit libovolné množství označeného výrobku. 

Úsměv kouzlíme na všech našich prodejnách :)